KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325066
nr 1432 5066
Matilda Suttinen, "Ansikte vitt". Signerad a tergo, -03. Olja på duk, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:13:05
700 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr